GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 8258037
nr 825 8037
Vaser
Ett par, Kina, höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 maj 2013
kl 19:46:00
100 kr
250 kr
600 kr
500 kr
700 kr
800 kr
6
1.000 kr
7
1.000 kr
7